İPTAL VE İADE / İade, İptal ve Değişim Nasıl Yapılır

Ürünüm kırık veya arızalı çıktı, ne yapmalıyım?
İletişim bölümünden bize ulaşmanızı rica ederiz.
Ürünler paketlenmeden önce tarafımızca kontrol edilmektedir.

Ancak yine de üretimden dolayı bir arıza söz konusu ise ,en geç 3 iş günü içerisinde bizimle iletişime geçip arızayı tarafımıza bilgi geçtikten sonra onaylandığı taktirde ürünün  tamiratı yapılıp tarafınıza geri gönderilir.

Değişimin yapılabilmesi ürünün kesinlikle kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Alıcıdan kaynaklı önceden uyarısı yapılmış konulardan kaynaklanan arızalar tarafımızca giderilememektedir.

Örneğin ;ürünlerde kullanılan kaplama materyallerin üzerine hiçbir şekilde parfüm  vs gibi kimyasallar sıkılmamalıdır. Ürünler suya sokulmamalıdır. Ürün alıcıya ulaştıktan sonra ,tamirat ya da değişim talep ediyorsa ürünü hiçbir şekilde kullanmamış olmalıdır ki ,söz konusu ürünün üzerine parfüm kokusu vs.  gibi kişisel kokular sinmesin.

Ürünü değiştirmek istiyorum?
Ürünlerimiz kişisel kullanıma uygun olduğu için hijyenik nedenlerden ürün değişimi ne yazık ki yapamamaktayız.

(Yukarıda bahsedilen nedenler haricinde)

Siparişimi iptal etmek istiyorum?
Siparişinizi  kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda bizimle iletişime girmeniz yeterlidir. Ürün size ulaştıktan sonra üründe hiçbir kusur yok ise siparişi iptal etmek gibi bir durum söz konusu değildir. Sorun giderilir ve tarafınıza geri gönderilir.

Teslimat ve Fatura adreslerimi değiştirebilir miyim?
Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişinizi onaylamayınız.

Teslimatlar Sadece Adrese mi yapılıyor?
Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Kimseye ulaşılamaması halinde ise en yakın kargo şubesinden kargonuzu almanız gerekmektedir.

Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları,( Size ürününüzü getiren kargo şirketi ) Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım ?
Kargo takip numarası ile kargo sitesinden yapabilirsiniz.
Ambalajından arızalı çıkan yeni ürünleriniz için 3 alternatif söz konusudur; onarım, değişim veya iade. Dolayısı ile mutlaka isteğinizi bize belirtmenizi rica ederiz.
Tarafımıza ulaşan ürünler işlemin süresi, ürüne göre değişkenlik gösterebilir. Bu tip durumlarda firmamız tarafından bilgilendirilme yapılacaktır.